Aktualności - PCPR w Żywcu

Zaproszenie do projektu CEMS Chance dla młodzieży z pieczy zastępczej

 03.04.2018r.

CEMS logo

 Szanowni Państwo, 

     Fundacja EY działa na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od prawie 20 lat.

Jako partner merytoryczny wydarzenia, chcielibyśmy Państwu przedstawić projekt CEMS Chance.

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Najbliższa, czternasta już edycja projektu, odbędzie się w dniach 15-18 maja 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 31 marca - 13 kwietnia poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl (formularz: https://cemsclub.typeform.com/to/tNN9f7)  Do udziału w czternastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Jako Fundacja EY, wieloletni partner merytoryczny inicjatywy, zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie załączonych informacji o CEMS Chance wśród podopiecznych Państwa instytucji z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji Państwa podopiecznym. Zależy nam na pomocy jak największej liczbie potrzebujących takiej dawki motywacji i inspiracji młodych osób, które mogą się znajdować także pod opieką Państwa instytucji.

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W załączeniu znajdują się 2 plakaty, przybliżające potencjalnym uczestnikom szczegóły dotyczące projektu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem rekrutacji najbliższej edycji – Piotr Stawowy: 

Koordynator rekrutacji CEMS Chance XIV
Piotr Stawowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="wyślij email">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 795 068 258

 

CEMS Chance XIV ulotka (*.PDF 207kB)

CEMS Chance XIV plakat (*.PDF 205kB)

CEMS Chance XIV plakat informacyjny (*.PDF 107kB)

 

Informacja:

Fundacja EY

 strzałka do góry